جدول مسابقات نورالائمه در سال 1392  

برنامه مسابقات نورالائمه در سال 1392

در سال 1392 شش مرحله مسابقه بر اساس مجموعه كتابهاي " تفسير نفيس " در سراسر كشور برگزار خواهد شد.
" تفسير نفيس " عنوان مجموعه كتابهايي است كه با شيوه پرسش و پاسخ به سئوالات متداول اخلاقي، اعتقادي، مذهبي و... با استفاده از آيات نوراني قرآن كريم و مستند به تفسيرهاي گرانسنگ شيعه از جمله " تفسير الميزان " "تفسير نمونه" " تفسير نور " و... تدوين شده است. 
شركت در اين مسابقات از طريق تلفن ثابت مي‌باشد و علاقمندان مي‌توانند با شماره تلفن 9092301448 (تهران) و 9099070208  (شهرستانها) در اين مسابقات شركت نمايند.
به منظور رفاه حال هموطنان عزيز، توزيع كتابها در سراسر ايران به صورت پستي صورت ميگيرد و هموطنان ميتوانند هزينه سفارشهاي خود را هنگام دريافت به مامور پست تحويل دهند. براي ثبت سفارش ميتوانيد روي گزينه "خريد پستي" كليك كنيد.  

 
      جزئيات بيشتر  

 

 

 

 

جدول مسابقات نورالائمه در سال 1392  

تمديد زمان شركت در مسابقه مرحله 52 (تفسير نفيس جلد 1)   

به اطلاع هموطنان عزيز و علاقمندان به شركت در مسابقات قرآني نورالائمه(ع) مي‌رساند؛ ستاد برگزاري مسابقات قرآن نورالائمه(ع) اعلام كرد، از آنجايي كه مسابقه مرحله 52 در طول ماه رمضان در  تعدادي از مساجد و مراكز فرهنگي در حال اجرا مي‌باشد، مسابقه مرحله 52 (تفسير نفيس جلد اول) تا تاريخ 28 مرداد 1392 تمديد شد. لذا علاقمندان به شركت در اين مسابقه تا تاريخ اعلام شده فرصت دارند در مسابقه شركت نمايند.
بديهي است؛ قرعه كشي و اهداي جوايز اين مرحله پس از تاريخ مذكور انجام و متعاقبا اطلاع رساني خواهد شد.

 

 
           

 

 

 

 

جدول مسابقات نورالائمه در سال 1392  

زمان شركت در مسابقه مرحله 53 (تفسير نفيس ـ جلد 2)    

علاقمندان به شركت در مرحله 53 مسابقات بزرگ نورالائمه تا 28 شهريور 1392 فرصت دارند در اين مسابقه شركت نمايند. اين مرحله از مسابقات بر اساس كتاب «تفسير نفيس ـ جلد دوم» از ابتداي خرداد ماه آغاز و تا زمان اعلام شده ادامه خواهد داشت. لازم به ذكر است مسابقه مذكور در زمان مقرر خاتمه يافته و تمديد نخواهد شد. 
جلد دوم از مجموعه كتاب‌هاي تفسير نفيس به بيان سوره‌هاي آل عمران و نساء اختصاص دارد. در اين كتاب تلاش شده است با استفاده از تفاسير گرانسنگ شيعه از جمله تفسير الميزان، تفسير نمونه، تفسير نور و... به پرسش‌هاي اعتقادي، اخلاقي، اجتماعي، مذهبي و... پاسخ گفته شود.
يادآوري مي‌كنيم؛ اين زمان براي شركت در مسابقه مخصوص كساني است كه قصد دارند در مسابقه تك مرحله‌اي مسابقات (مرحله 53) شركت نمايند. كساني كه علاقمند به شركت در مسابقه ويژه سال 1392 كه ويژه كساني است كه در هر شش مرحله شركت كرده‌اند تا 28 بهمن 1392 فرصت دارند در مسابقه شركت نمايند.

 
           

 

 

 

 

جدول مسابقات نورالائمه در سال 1392  

پايان زمان شركت در مسابقه مرحله 52 (تفسير نفيس ـ جلد 1)    

علاقمندان به شركت در مسابقه قرآني «تفسير نفيس ـ جلد اول» تا پايان 28 مرداد 1392 فرصت دارند در اين مسابقه شركت نمايند.
مرحله 52 مسابقات بزرگ نورالائمه در سال 1392 بر اساس كتاب «تفسير نفيس ـ جلد اول» شامل تفسير سوره‌هاي مباركه حمد و بقره از ابتداي فروردين ماه تا پايان تير 1392 برگزار گرديد و به دليل استقبال هموطنان و برگزاري اين مسابقه در برخي مساجد و مراكز فرهنگي، اين مرحله از مسابقات به مدت يك ماه (ماه مبارك رمضان) تمديد شد.
اسامي برندگان شركت در اين مسابقه تا اواسط شهريور ماه در همين پايگاه اطلاع رساني به منتشر خواهد شد.
لازم به ذكر است؛ كساني كه تمايل دارند در هر شش مرحله از مسابقات نورالائمه در سال 1392 شركت كنند و از جوايز ويژه مسابقات سال 1392 بهره‌مندگردد تا پايان بهمن ماه فرصت دارند در اين مسابقات شركت نمايند.
يادآوري مي‌نماييم، مسابقات سال 1392 نورالائمه به دو صورت تك مرحله و ويژه در حال برگزاري مي‌باشد. در شيوه تك مرحله‌اي شركت كنندگان در هر يك از مراحل به صورت جداگانه در قرعه كشي شركت كرده و از جايزه نقدي بهره‌مند خواهند شد و كساني كه در همه شش مرحله شركت نمايند به صورت جداگانه قرعه كشي شده و جايزه ويژه‌اي به آنان اهداء مي‌گردد. 

 
           

 


 

 

 

جدول مسابقات نورالائمه در سال 1392  

قرعه كشي مسابقه مرحله 52 (تفسير نفيس ـ جلد 1)    

به اطلاع شركت كنندگان در مرحله 52 مسابقات قرآني نورالائمه (ع) مي‌رساند، قرعه كشي اين مرحله با حضور جناب آقاي دكتر علي اكبر ولايتي در محل دفتر مشاور مقام معظم رهبري در امور بين الملل برگزار گرديد. در اين مرحله از مسابقات به هر يك از برندگان مبلغ 1.000.000 ريال به عنوان جايزه تقديم خواهد شد. برندگان محترم تا 15 مهر 1392 فرصت دارند فرم اطلاعات برندگان را در سايت تكميل نمايند. عدم تكميل فرم در زمان مقرر به معني انصراف از دريافت جايزه ميباشد.

 
       

 


 

 

 

جدول مسابقات نورالائمه در سال 1392  

پايان مهلت شركت در مسابقه مرحله 53 (تفسير نفيس ـ جلد 3)    

به اطلاع علاقمندان مسابقات بزرگ نورالائمه(ع) ميرساند، 28 شهريور 1392 آخرين فرصت شركت در مسابقه مرحله 53 مي‌باشد و اين زمان تمديد نخواهد شد. قرعه كشي اين مسابقه در اوايل مهرماه انجام خواهد شد و جايزه 1.000.000 ريالي برندگان مرحله هاي 52 و 53 همزمان اهداء خواهد گرديد.
هم اكنون مسابقه مرحله 54 بر اساس كتاب تفسير نفيس جلد سوم در حال اجرا ميباشد. اين مسابقه از تاريخ 1 مرداد آغاز و تا 28 آبان 1392 ادامه دارد. ضمنا مسابقه مرحله 55 نيز از ابتداي مهرماه بر اساس جلد چهارم كتاب تفسير نفيس برگزار خواهد شد.

 

 
           

 


 

 

 

قرعه كشي و اعلام اسامي برندگان مسابقه مرحله 53 نورالائمه  

قرعه كشي مسابقه مرحله 53 (تفسير نفيس ـ جلد 2)    

به اطلاع شركت كنندگان در مرحله 53 مسابقات قرآني نورالائمه (ع) مي‌رساند، قرعه كشي اين مرحله با حضور حضرت آيت الله رسولي محلاتي برگزار گرديد. در اين مرحله از مسابقات به هر يك از برندگان مبلغ يك ميليون ريال به عنوان جايزه تقديم خواهد شد. برندگان محترم تا 15 مهر 1392 فرصت دارند فرم اطلاعات برندگان را در سايت تكميل نمايند. عدم تكميل فرم در زمان مقرر به معني انصراف از دريافت جايزه ميباشد.

 
       

 


 

 

 

مهلت تكميل فرم اطلاعات برندگان تمديد شد.  

تمديد زمان تكميل اطلاعات برندگان مرحله 52 و 53    

به اطلاع شركت كنندگان در مرحله 52 و 53 مسابقات قرآني نورالائمه (ع) مي‌رساند، به دليل درخواست برخي از برندگان كه موفق به تكميل اطلاعات برندگان نشده اند، مهلت تكميل اطلاعات تا پنج شنبه 25 مهر 1392 تمديد ميگردد.
برندگان محترم تا زمان مذكور فرصت دارند اطلاعات را تكميل و ارسال نمايند. اين زمان ديگر تمديد نخواهد شد و عدم تكميل فرم در زمان مقرر به معني انصراف از دريافت جايزه ميباشد.