آيا كتاب براي روستاها هم ارسال مي‌شود؟

هيچ محدوديتي در ارسال كتاب در سراسر ايران وجود ندارد. شما با ورود به بخش فروشگاه كتاب و ثبت سفارش در هر جاي ايران كه باشيد كتاب را درب منزل دريافت خواهيد كرد و هزينه كتاب و پست را نيز در هنگام دريافت كتاب به مامور پست پرداخت مي‌نماييد. براي سفارش كتاب اينجا كليك كنيد.

 

من ساكن استان اصفهان هستم، آيا مي‌توانم در مسابقات ساير استان‌ها شركت كنم؟

مسابقات نورالائمه به دو شيوه سراسري و اختصاصي برگزار مي‌شود.  شما مي‌توانيد با شماره تلفن‌هاي 9092301448 (تهران) و  02177228808 (شهرستان‌ها) به صورت تلفني در مسابقات سراسري نورالائمه شركت نماييد. يادآور مي‌شويم كه قبل از شركت در مسابقه توضيحات تكميلي در خصوص هر يك از مسابقات را در همين سايت مطالعه بفرماييد.

مسابقات اختصاصي كه در استان‌ها يا نهادها و مراكز فرهنگي برگزار مي‌شود، تابع شرايط اعلام شده توسط مجريان آن مرحله از مسابقات مي‌باشد كه بايد شرايط هر مرحله را مطالعه فرموده و در صورتي كه با شرايط شما تطبيق داشت، در مسابقه شركت نماييد.

 

من ساكن تهران هستم آيا مي‌توانم با تلفن 77228808 در مسابقه شركت كنم؟

تلفن هوشمند 9092301448 به تهران اختصاص دارد و هموطنان تهراني با اين شماره در مسابقه شركت داده مي‌شوند. در آينده نزديك سيستم تلفن هوشمند براي سراسر كشور راه‌اندازي خواهد شد. تلفن‌هايي كه با كد 021 آغاز مي‌شوند و از طريق شماره 77228808 در مسابقه شركت مي‌كنند، به صورت خودكار از مسابقه حذف مي‌شوند.

 

من در مسابقه مرحله سيزدهم شركت كرده‌ام ولي تا كنون هديه خود را دريافت نكرده‌ام.

در تمام مراحل مسابقات نورالائمه تلاش نموده‌ايم هداياي هموطنان حداكثر تا يك ماه بعد از انجام مراسم اهداء جوايز به دست آنان برسد. در خصوص مسابقه مرحله سيزدهم براي توزيع جوايز مشكلي به وجود آمد كه براي رفع آن موسسه رأساً اقدام به جمع‌آوري اطلاعات برندگان مسابقه نموده و آنان تا 15 شهريور 1390 فرصت دارند فرم اطلاعات برندگان مسابقه را در همين سايت تكميل كنند تا هديه آنان به صورت نقدي به حسابشان واريز گردد. لازم به ذكر است اين زمان قابل تمديد نيست.

 

آيا مي‌توانيم به جاي افراد ديگر در مسابقه شركت كنيم؟

هدف از برگزاري اين مسابقات، تشويق هموطنان به مطالعه كتاب و ارتقاء سطح معلومات علمي ـ مذهبي آنان است، لذا شركت در مسابقه مشروط به مطالعه و پاسخگويي به سئوالات توسط فرد شركت كننده است. خواهشمنديم از شركت در مسابقه به نام افراد ديگر خودداري فرماييد.

 

براي شركت در مسابقات نورالائمه چه كاري بايد انجام دهيم؟

طراحي اين مسابقات به نحوي صورت گرفته است كه هموطنان عزيز بتوانند از سراسر ايران به راحتي در مسابقات شركت نمايند. بدين منظور:
۱ـ كتاب‌هاي مورد علاقه خود را در سراسر ايران از طريق شركت پست جمهوري اسلامي ايران درب منزل دريافت كنيد.
۲. پس از مطالعه كتاب و پاسخگويي به پرسش‌ها، با شماره‌ تلفن‌هاي اعلام شده تماس گرفته و  تلفني به سئوال‌ها پاسخ دهيد.
۳. پس از اعلام نتايج قرعه‌كشي، جايزه شما به صورت نقدي به حساب شما واريز خواهد شد.

 

هديه نفرات برگزيده چگونه به دست آنان خواهد رسيد؟

نفرات برگزيده پس از اعلام نتايچ بايد در بخش « فرم اطلاعات برندگان مسابقه » در سايت ثبت‌نام كنند. پس از اتمام زمان تكميل اطلاعات براي هر مرحله، جوايز آنان به صورت نقدي به شماره حسابي كه در سايت ثبت كرده‌اند واريز خواهد شد.
 

من در يكي از مراحل مسابقات شركت كرده و برنده شده‌ام ولي شماره حساب بانكي ندارم چگونه هديه خود را دريافت كنم؟

شما مي‌توانيد با ثبت شماره حساب يكي از بستگان درجه اول هديه خود را  از طريق حساب ايشان دريافت نماييد.